Purina Dentalife pamlsky pro každodenní péči o zuby - 25 % sleva - Small 120 tyčinek (40 x 49 g)

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Purina Dentalife pamlsky pro každodenní péči o zuby - 25 % sleva - Small 120 tyčinek (40 x 49 g) aktuálně není možné koupit v žádném z porovnávaných e-shopů...

Krátký popis
Purina - péče o zuby u psů je důležitá. S pamlskem pro péči o zuby ji můžete podpořit. Zde najdete správné žvýkací pamlsky, které Vašemu zvířeti pomohou při péči o zuby. Žvýkání nejenže podporuje čištění zubů, ale také posiluje žvýkací svalstvo. Pamlsky pro péči o zuby lze mj. použít také při hraní a k zabavení psa. Purina Dentalife pamlsky pro každodenní péči o zuby v přehledu: Doplňkové krmivo pro dospělé psy malých, středních a velkých plemen Ideální pro každodenní péči o zuby: čištění zubů díky mechanickému odírání při žvýkání, může snížit riziko vzniku zubního kamene a podpořit svěží dech S vitamínem D a vápníkem: může přispět k zachování zdravých zubů Vyrobeno bez přidaného cukru Bez umělých aromat a barviv: receptura s přírodními surovinami Oblíbený pamlsek: je díky své dobré chuti akceptován mnoha psy Vhodné pro každodenní péči o zuby Využijte našich lahodných akčních nabídek. Pouze po krátkou dobu! Získejte nyní tyčinky Purina Dentalife pro každodenní péči o zuby za akční cenu! Upozornění: uvedené nabídka se vztahuje pouze na položku s číslem 1914372. Detailní informace o produktech naleznete na následujících odkazech: Purina Dentalife pamlsky pro každodenní péči o zuby pro malé psy (7-12 kg) Purina Dentalife pamlsky pro každodenní péči o zuby pro středně velké psy (12-25 kg) Purina Dentalife pamlsky pro každodenní péči o zuby pro velké psy (25-40 kg)
Další varianty produktu Purina Dentalife pamlsky pro každodenní péči o zuby - 25 % sleva - Small 120 tyčinek (40 x 49 g)

Výběr produktů Dentalife

Zobrazit další produkty Dentalife
Naše tipy